O firmie

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Firmę Exeles Sp. z o.o. która od 1991 roku skutecznie oferuje swoje usługi w branży ogólnobudowlanej. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się zespołem specjalistów w oferowanych branżach. Nasz obszar działalności obejmuje całą Polskę.

Branża budowlana to kompleksowe usługi realizowane na podstawie zleconych oraz własnych projektów inwestycyjnych i remontowych. O jakości wykonywanych przez nas prac budowlanych świadczą liczne referencje. Naszą firmę poleca się jako solidnego i rzetelnego wykonawcę. Inwestorom indywidualnym służymy fachowym doradztwem przy wyborze technologii i projektów budowlanych. Zawsze stawiamy na innowacyjność, kreatywność, najnowsze materiały i technologie. Każde zlecenie zawsze jest dla nas nowym wyzwaniem do którego podchodzimy indywidualnie i z pasją, a zadowolenie naszego Zleceniodawcy z wykonanych przez nas prac jest naszym celem.

firma1

Exeles oferuje profesjonalne usługi w pełnym zakresie robót budowlanych, od projektu poprzez budowę do aranżacji wnętrz. 

firma2

W ramach działalności inwestycyjnej, począwszy od koncepcji, poprzez inwentaryzację, projekt i formalności z nim związane, wycenę oraz ostatecznie realizację inwestycji budowlanej, przeprowadzamy inwestora od pomysłu do gotowej budowli. 

firma3

W ramach działalności remontowej, wykonujemy remonty kapitalne, bieżące i doraźne. Przeprowadzamy kompletne adaptacje i modernizacje obiektów budowlanych.

firma4